ניהול תיקים

מהו תיק השקעות?

ניהול תיק השקעות משמעותו ניהול מקצועי של כספי הלקוח בחשבון הבנק האישי שלו, ע”י חברת השקעות העוסקת בניהול תיקים, כאשר מנהל התיקים מקבל ייפוי כוח לביצוע פעולות קנייה ומכירה בלבד בחשבון המסחר של הלקוח ועושה זאת בהתאם לצרכיו האישיים של הלקוח תוך התחשבות בטווח ההשקעה ומטרות החיסכון.

ניהול תיקי השקעות מורכב מכמה רבדים:

איפיון הלקוח והתאמת התיק עבורו – מנהל תיקי ההשקעות מבצע איפיון של צרכי הלקוח כגון רמת הסיכון המתאימה ורמת הנזילות שבה הלקוח צריך את הכסף. לאחר בחינת הקריטריונים מתאים מנהל ההשקעות את אפיק ההשקעה האידיאלי עבור הלקוח.

קביעת מדיניות השקעה – מנהל תיקי ההשקעות בוחן ומחליט מהו תמהיל המוצרים הפיננסיים האולטימטיבי למהשקיע עבור הלקוח.

מעקב שוטף – ניהול תיק ההשקעות נעשה ברמה השוטפת על ידי מנהל התיק, אשר מבצע מעקב שוטף בתיק ההשקעות, תוך שמירה על שיח עם הלקוח ועדכונו, ובכך הלקוח נהנה משקיפות מלאה עם גישה ישירה לחשבון.

איפה נמצא הכסף שלי?

פשוט מאוד, אתה פותח בבנק שלך שלך חשבון לני”ע בנוסף לחשבון העו”ש שלך.
חשבון לני”ע מאפשר לנו להשקיע ולנהל עבורך את כספיך בהתאם לפרופיל ורמת הסיכון שהגדרנו יחד., מה שאומר שיש לך שקיפות מלאה לכספיך ולפעולות שמתבצעות בתיק.

ועכשיו – קצת עלינו…

אינטראקטיב שוקי הון הינו בית השקעות המהווה חלק מקבוצת אינטראקטיב ישראל.
אינטראקטיב ישראל דוגלים ביחס אישי וניהול תיקים בהתאמה אישית לכל לקוח בהתאם לצרכיו ולפרופיל ההשקעות שלו.
כחלק מהשירות הניתן על ידי בית ההשקעות לכל לקוח מוצמד מנהל תיקי השקעות אישי.
לבית ההשקעות יש מחלקת מחקר ואנליזה מתקדמת אשר משתמשת בכלים טכנולוגיים ייחודיים.

אנו מציעים מגוון רחב של תיקי השקעות מנוהלים, במסלולים שונים וברמות סיכון שונות אשר מותאמים לכל לקוח באופן שונה בהתאם למטרותיו וצרכיו האישיים. בנוסף אנו מציעים תיקי IRA בניהול אישי של קופת גמל והשתלמות, וכן פתיחת תיק דולרי ב- Interactive Brokers, הברוקר הגדול בעולם.

אנו מאמינים בהסתכלום ארוכת טווח, דינאמיות, שקיפות, קשר אישי עם מנהל התיק ופיזור סיכונים על מנת לייצר תשואה נאותה במינימום סיכון. אינטראקטיב  ישראל ממוקדת בצרכיו האישיים של הלקוח ומספקת מגוון רחב של מוצרים בתחום ניהול תיקי השקעות שמאפשרים להגיע ליעילות אופטימלית על ידי שיתוף פעולה עם חדרי עסקאות של הבנקים הגדולים בארץ ובחו”ל. החברה עובדת עם לקוחות פרטיים וגופים גדולים ברמה המקומית והבינלאומית הן בתחום גידור הסיכונים והן בתחום ניהול תיקי השקעות. לקוחות אינטראקטיב נהנים מפתרונות השקעה יצירתיים, המותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח, תוך התחשבות בטווח ההשקעה ומטרות החיסכון.
אנו מאמינים כי צמיחת תיק הלקוח היא הצלחת הלקוח והצלחת החברה גם יחד.

הרכב התיק נקבע על ידי ועדות השקעות הנערכות מידי יום אשר בהן נלקח בחשבון ניתוח פונדמנטלי מעמיק, זאת במטרה לנצל יתרונות נזילות, למזער סיכונים, להתאים את התיקים למצב השווקים בהתאם להתרחשויות בשווקי ההון, לנצל היבטי מס פיזור, מזעור סיכונים, ניצול וניהול היבטי מס בצורה אופטימאלית.

לחברה אינטראקטיב ישראל יש רישיון לניהול תיקי השקעות משנת 2011 מטעם הרשות לניירות ערך.
לבעלי ומנהלי החברה ניסיון מוכח ומוצלח של עשרות שנים בשווקים הפיננסים בארץ ומחוצה לה, עם אנשי הצוות נמנים אנשי טכנולוגיה בעלי אוריינטציה לשוק ההון.
על קהל לקוחותינו נמנים אנשים בכירים מהתעשייה, אשר מכירים לעומק את מודלי ההשקעות הייחודיים שלנו, וכן בין לקוחותינו נמנים גופים מוסדיים, פירמות מובילות, מוסדות ציבור ואלפי לקוחות פרטיים.

היתרונות בניהול תיק השקעות באינטראקטיב ישראל בית השקעות:

  1. ניהול השקעות גמיש ודינאמי יכולת תגובה מהירה לשינויים בשווקים
  2. פיזור וגידור סיכונים- מומחיות רבה בשווקי חו”ל ושימוש בכלים מתקדמים, לצד כלי ההשקעה המסורתיים, יספקו מענה למגוון תרחישי שוק
  3. עמלות נמוכות – שיתופי פעולה עם בנקים וברוקרים בארץ ובחו”ל מסייעים להפחית את עלויות המסחר למינימום האפשרי.
  4. קשר אישי עם מנהלי ההשקעות – צוות השקעות מיומן ומנוסה מטפל ישירות בתיק שלך וזמין עבורך בכל עת, כך שהקשר מאפשר להיענות לשינוי נקודתי בצורכי הלקוח ובעת הצורך להתאמת מדיניות ההשקעות בתיק המנוהל
  5. שקיפות מלאה לכסף שלך בזמן אמת – גישה ישירה לצפייה בפרטי התיק. בתיקים בארץ באמצעות אזור אישי מאובטח באינטרנט
  6. לבעלי ומנהלי החברה ניסיון מוכח ומוצלח של עשרות שנים בשווקים הפיננסים בארץ ומחוצה לה. עם אנשי הצוות נמנים אנשי טכנולוגיה בעלי אוריינטציה לשוק ההון.
  7. רישיון, בקרה ורגולציה –לחברה רישיון לניהול תיקים משנת 2011, והינה החברה מפוקחת על-ידי רשות ניירות ערך, מבוקרת על-ידי מבקר חיצוני.
  8. סיעור מוחות – מנהלי ההשקעות של החברה לצד מחלקת המחקר מקיימים באופן שוטף פורומים מקצועיים בהם נבחנות אפשרויות השקעה, האחזקות הנוכחיות, ניתוח הון לצד חוב וכו’, כל זאת במטרה להבטיח ניהול מקצועי השוטף.
  9. שמירה על עקרונות ההשקעה שלנו בניהול ההשקעות – פיזור וניהול סיכונים, השקעה לטווח ארוך, התבססות על ניתוח פונדמנטלי בלי לנסות לתזמן את השוק וכו’.
  10. לבית ההשקעות יש מחלקת מחקר ואנליזה מתקדמת אשר משתמשת בכלים טכנולוגיים ייחודיים.

איך מתחילים?

נתאם לך פגישה עם מתכנן פיננסי בכיר. בפגישה הוא ילמד עליך, על שאיפותיך, ציפיותיך מתי ההשקעות, מטרות ההשקעה, טווח ההשקעה, רמת רגישותך לסיכון וצרכיך האישיים. לאחר מכן הוא יוכל להתאים לך את מסלול ההשקעה והרכב ההשקעות הנכונים ביותר עבורך ונצמיד לך מנהל השקעות אישי איתו תוכל לשמור על קשר.

היתרונות שלנו

מומחים בניירות ערך זרים

חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה

הוזלת עלויות מסחר בבנקים ובברוקרים השונים